O nas

Działamy od 12 lat

Nasza historia zaczęła się 2009 roku, kiedy to narodził się pomysł stworzenia nowej marki z innowacyjnym podejściem do zagadnień DDD (dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji). Tak powstała firma INSEKTPOL. Działamy na terenie całego kraju, a nasz zespół tworzą profesjonaliści z szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Ważne dla nas jest samodoskonalenie i rozwój. Podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty, poświadczające najwyższą jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP oraz HACCP. W 2016 roku zostaliśmy pozytywnie ocenieni w zakresie zwalczania szkodników zgodnie z normą PN-EN 16636. Certyfikacja ta została dokonana z protokołem CEPA Certified® i tym samym jesteśmy uprawnieni do stosowania tego znaku jakości.

Psi detektyw

Jako jedyni w kraju do wykrywania pluskiew używamy nosa „Bibi” – psa rasy Beagle specjalnie to tego zadania przeszklonego

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Zadowolonych klientów

Nowe technologie

W pracy i kontakcie z klientami wykorzystujemy nowe, przyjazne dla środowiska technologie tj. QRT Pest Control. Aplikacja ta pozwala na szybkie i efektywne prowadzenie monitoringu oraz podpisywania zleceń dla klienta w aplikacji.

Wsparcie

W trudnych i nietypowych przypadkach a także w badaniach nad nowymi technologiami, wsparcie merytoryczne zapewniają nam wybitni polscy naukowcy z SGGW w Warszawie oraz z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Szkolenia

Sami również prowadzimy szkolenia, wykonujemy audyty szkodnikoszczelności oraz biologa terenowego. Wdrażamy systemy zabezpieczeń przed szkodnikami zgodnie z zasadami IPM, GHP/GMP, HACCP, IFS, BRC, AIB, ISO, QS itp.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji,
zachęcamy do kontaktu.

Zespół INSEKTPOL